Klenotnícke komponenty

Veľkoobchod a maloobchod

Komplexné šperkárske služby

Slepé polotovary

Strieborné a zlaté šperkové komponenty priamo od výrobcu

.

Tisíce originálnych vzorov, motívov polotovarov strieborných a zlatých šperkových komponentov. Viac ako 800 druhov základov náušníc, 1 900 druhov príveskov. Výrobky z drahých kovov: striebro 925 a 999 a zlato 585 a 333. Unikátne návrhy vytvorené dizajnérmi alebo podľa projektu/idey zákazníka. Prispôsobenie šperkových komponentov výberom pokovovania alebo gravírovania.

. Pozrite si dostupné komponenty

Kamene na šperky

Značka GAVBARI s prírodnými kameňmi, kryštálmi a perlami

Ručne brúsené prírodné polodrahokamy značky GAVBARI rôznych druhov, brusov a veľkostí sú dokonalou alternatívou kryštálov Swarovski. Vzácne odrody drahých kameňov, ručne brúsené, s nádherným leskom a tvrdosťou: viac ako 7 na Mohsovej stupnici. Kryštály GAVBARI v najmodernejších brusoch a obľúbených farbách, ako aj elegantné korálky nápaditých tvarov.

Vidieť kamene

Klenotnícke služby

Individuálny dizajn, galvanizácia, gravírovanie šperkov, CNC

Komplexné služby výroby strieborných a zlatých šperkových komponentov odlievaním a rezaním laserom, pokovovanie výrobkov, gravírovanie šperkov, povrchová úprava a testovanie zliatin, tvorba reklamných šperkov a šperkov na mieru, realizácia vašej individuálnej predstavy - od návrhu až po hotový výrobok.

Zistite viac