Komplexné šperkárske služby 925CRAFT

CNC, pokovovanie, odlievanie, dizajn na mieru

Služby CNC

925 strieborné a 585 zlaté rezanie laserom

Ako výrobca šperkových polotovarov sa zaoberáme laserovým rezaním striebra a zlata vo veľkom rozsahu. Ponúkame strieborné polotovary rezané laserom v nasledujúcich hrúbkach plechu - 0,4 mm, 0,5 mm, 0,6 mm, 0,8 mm, 1 mm a 1,2 mm. V prípade zlatej fólie ponúkame hrúbku 0,3 mm. Vytvárame vlastnú inovatívnu a jedinečnú grafiku šperkov, ako aj nápady na mieru na základe predložených vektorových návrhov, skíc, fotografií alebo opisov nápadov.

Zistite viac

Odlievanie

Liatie strieborných a zlatých šperkových polotovarov

Ako výrobca strieborných šperkov disponujeme vlastnou inovatívnou odlievacou linkou, vďaka ktorej vyrábame strieborné odliatky podľa vzorov dostupných v našej ponuke, ako aj podľa vlastného individuálneho projektu zákazníka. Celý proces odlievania je založený na metóde presného odlievania, inak známej ako odlievanie do strateného vosku, vďaka ktorej odlievame polotovary šperkov zložitých tvarov a dizajnov. Konečný vzhľad sa dosahuje vďaka precíznej ručnej práci.

Zistite viac

Pokovovanie

Platovanie strieborných šperkov 925

Na dekoratívne a ochranné účely vykonávame pokovovanie strieborných šperkov v 4 farebných variantoch: 24-karátové žlté pozlátenie, 18-karátové žlté pozlátenie, 18-karátové ružové pozlátenie, lesklé ródiovanie, platinové pokovovanie. Pozlacovanie šperkov je proces nanášania vrstvy zlata v hrúbke približne 0,5 mikrometra. Dosiahnutá farba závisí od zloženia zliatiny nanesenej vrstvy. Rhodiovanie dodáva šperkom jedinečný lesk a neuveriteľnú mechanickú odolnosť.

Zistite viac

Ostatné šperkárske služby

Súvisí s výrobou striebra a zlata

Poskytujeme aj celý rad ďalších šperkárskych služieb vrátane spájkovania striebra a zlata, výroby šperkov na mieru, reklamných šperkov, výroby strieborných a zlatých šperkov. Spájkujeme prvky od veľmi malých až po niekoľkocentimetrové, jemné drôtiky a priestorové odliatky. Realizujeme individuálne zákazky na šperky podľa návrhu zákazníka. Poskytujeme široký sortiment reklamných šperkov v klasických aj avantgardných formách.

Zistite viac